KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16144243
nr 1614 4243
Torsten Jurell
(f. 1951), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 13/120,22x10 cm, yttermått inklusive ram: 38x25 cm
Torsten Jurell, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:50:48
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor